Īpašs biznesa kredīts uzņēmumiem
Mēs izstrādājām īpašu risinājumu, kurš Jums palīdzēs atrisināt uzņēmuma akūtu finanšu problēmu, kura varēja rasties neparedzētu vai papildus izdevumu dēļ. Piemēram, sakarā ar nepietiekošiem līdzekļiem rēķinu apmaksai, preču vai pakalpojumu iegādei, iekārtu remontam vai iegādei, kā arī gadījumos, kad Jūs nevarat gaidīt kamēr nauda tiks ieskaitīta kontā vai kamēr klienti veiks rēķinu apmaksu.
  1. Saņem finansējumu biznesam 3000 eur apmērā uz termiņu no 1 līdz 6 mēnešiem.
  2. Nauda tiks pārskaitīta uz Jūsu uzņēmuma kontu divu stundu laikā pec dokumentu saņemšanas.
  3. Noformēšana bez komisijas, dokumenti tiek parakstīti attālināti.
  4. Par pirmo kredīta mēnesi, maksājums par procentiem, ir tikai 100 eur.
  5. Kredīta pamatsummu Jūs varēsiet atgriezt termiņa beigās, vai pirms termiņa bez komisijas.
  6. Nepieciešamības gadījumā Jūs varēsiet pagarināt aizdevuma termiņu.
Informācija par īpašo Solut aizdevumu biznesam
Summa 3 000 EUR
Termiņš No 1 līdz 6 mēnešiem
Procentu maksājums 2 reizes mēnesī. Pirmajā mēnesī procentu maksā tikai 100 EUR
Pamatsummas atmaksa Aizdevuma lietošanas termiņa beigās
Pirmstermiņa atmaksa Bez komisijas
Nepieciešamie dokumenti Bankas kontu izdruka par pēdējiem 12 mēnešiem. Papildus varētu būt nepieciešama operatīvā bilance
Nodrošinājums Uzņēmuma īpašnieka galvojums
Saņemšanas laiks Līdz 2 stundām
Procentu likme no 3% mēnesī
Kredīta saņemšanas nosacījumi Izskatām pieteikumu neatkarīgi no uzņēmuma kredītvēstures vai nodokļu parādiem.
Tomēr ieteicams, ka uzņēmuma darbības termiņš nav īsāks par 6 mēnešiem, bet apgrozījums nav mazāks par 4 000 eur mēnesī, un nav aktuālu kapitāla daļu nodrošinājumi. Ja šie nosacījumi nav izpildami, tad kredīta nodrošināšanai varētu būt nepieciešama ķīla.
Pieteikuma izskatīšana Bezmaksas
Kredīta noformēšana Bez komisijas
Dokumentu parakstīšana Attālināti
Pieteikties kredītam
Kā saņemt Solut kredītu biznesam
1
Aizpildiet kredīta pieteikumu
Solut mājaslapā no datora, planšetes vai telefona.
2
Sagatavojiet un nosūtiet mums nepieciešamos dokumentus
Uzņēmuma bankas kontu izdruku par pēdējiem 12 mēnešiem. Iespējams, ka mums būs nepieciešami arī uzņēmuma operatīvie dati, peļņas un zaudējumu aprēķins.
3
Izvērtējiet mūsu piedāvājumu
Indikatīvu kredīta piedāvājumu saņemsiet 1–2 stundu laikā.
4
Parakstiet līgumu
Ar e-paraksta palīdzību vai pārskaitot uz mūsu kontu 1.00 EUR.
5
Saņemiet naudu
Pēc līguma parakstīšanas 2 stundu laikā nauda tiks pārskaitīta jūsu uzņēmuma kontā.
1
Aizpildiet kredīta pieteikumu
Solut mājaslapā no datora, planšetes vai telefona.
2
Sagatavojiet un nosūtiet mums nepieciešamos dokumentus
Informāciju par ķīlu, uzņēmuma operatīvos datus, peļņas un zaudējumu aprēķinu, bankas kontu izdruku par pēdējiem 12 mēnešiem.
3
Izvērtējiet mūsu piedāvājumu
Indikatīvu kredīta piedāvājumu saņemsiet 1–2 stundu laikā.
4
Parakstiet līgumu
Ar izbraukuma notāru parakstīsim Jums ērtajā vietā.
5
Neuztraucieties par ķīlas novērtējumu
Ķīlas vērtēšanu, reģistrāciju un apdrošināšanu veiksim mēs par saviem līdzekļiem.
6
Saņemiet naudu
Pēc līguma parakstīšanas mēs pārskaitīsim naudu jūsu uzņēmuma kontā. Daļu aizdevuma (līdz pat 50 000 EUR) mēs pārskaitīsim 5 stundu laikā, bet pilnu summu pēc ķīlas reģistrācijas (no 5 darba dienām).
Atsauksmes
atsauksme1.jpg

“Solut - Uzņēmums, kas sniedz palīdzīgu roku, kad nepieciešams.” Mūsu uzņēmumam bija nepieciešami papildus apgrozāmie līdzekļi, lai iegādātos izejmateriālus. Pieteicos aizdevumam, aizsūtīju nepieciešamos dokumentus un jau 3 stundu laikā saņēmu kredīta piedāvājumu. Uzskatu, ka pakalpojumam ir atbilstoša vērtība, ņemot vēra vienkāršo izsniegšanas procesu un ātrumu. Sākotnēji domāju, ka naudu būs iespējams saņemt, labākajā gadījumā nedēļas laikā, taču biju pārsteigta, ka tas notika jau 6 stundu laikā! Vienīgais, ko papildus gribētu, lai Solut uzņēmums piedāvā arī auto līzingu.

Anna Meidropa
atsauksme2.jpg


“Ja nepieciešams, vienmēr var vienoties individuāli par kredīta atmaksas izmaiņām.“

Esam neliels ceļubūves uzņēmums ar divām tehnikām: ekskavatoru JCB4 un evakuatoru. Ņemot vēra, ka šogad būvniekiem iet grūti gan ar pasūtījumiem, gan apmaksām, bija nepieciešami papildus finanšu līdzekļi. Esam pateicīgi uzņēmumam Solut par ātro pretimnākšanu un operatīvo rīcību. Ar Solut darbiniekiem bija prieks sastrādāties, jo nekad neatsaka arī ar padomiem citos finanšu jautājumos.

Juris.Z
atsauksme3.JPG

“Uzticamies un plānojam turpināt sadarbību.” Mūsu uzņēmums jau vairākus gadus nodarbojas ar mazumtirdzniecību internetā. Brīdī, kad uzņēmumam rodas nepietiekama naudas plūsma vai vēlamies paplašināt biznesu, mūsu sadarbības partneris ir Solut. Pārsteidz attieksme, pretimnākšana un apkalpošanas ātrums. Nauda kontā dažu stundu laikā mums jau ir pierasta lieta, pie laba ātri pierod. Ja tomēr neiznāk laikus izmaksāt pamatsummu, ar dažu e-pastu starpniecību, vienojamies par termiņa pagarināšanu. Mani pārsteidz un iedvesmo Artūra neatlaidība attīstīt Solut, gan tehnoloģiski, gan klientu apkalpošanas līmeni visu šo gadu laikā. Mēs uzticamies Solut un arī turpmāk nepieciešamības gadījumā plānojam sadarboties.

atsauksme4.jpg
“Ātri, ambiciozi un tieši laikā.”

Ātri saņēmu nepieciešamo naudu, iztērējot ļoti maz sava laika. Tik ātri naudu savam uzņēmumam vēl nebiju saņēmis. Aizņēmos uz ļoti īsu termiņu, jo, manuprāt, Solut piedāvājums ir domāts uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešama nauda šeit un tagad. Ja būs nepieciešama nauda ātri, tad noteikti izmantošu Solut pakalpojumus atkārtoti.

atsauksme5.jpg

“Esmu patīkamā šokā!”

Iepazīstoties ar Solut kredīta iespējām, godīgi sakot, nenoticēju. Tik lojālas attiecības man nekad nav bijušas ne ar vienu uzņēmumu, kur nu vēl ar finanšu kompāniju. Lai noformētu kredītu, nepieciešams minimāls dokumentu apjoms, paši atbrauc uz manu biroju, parakstām līgumu un manā klātbūtnē uzreiz pārskaitīja visu kredīta summu. Esmu pozitīvā šokā. Turpinot sadarbību, nebija nekādu problēmu ar maksājumiem un atmaksas termiņa pagarināšanu. Vienmēr atradīsim kompromisu aizdevuma atmaksas nosacījumos. Milzīgs paldies šai kompānijai par sapratni un līdzjūtību, lai viss izdodas! Noteikti rekomendēšu kolēģiem!

Marlen.jpg

“Noteikti ieteiktu arī citiem.”

Jāatdzīst, ka pirms sezonas sākuma manam uzņēmumam bija apgrozāmo līdzekļu trūkums, bet rēķini un parādi bija vēl jāatmaksā. Solut palīdzēja ļoti operatīvi un vienkārši. Darbinieki ir ļoti pretimnākoši, paši atbrauc, nav jāmeklē stāvvieta un jāuztraucas kurā brīdi sanāks laiks aizbraukt parakstīt līgumu. Solut viennozīmīgi palīdz risināt kritiskus jautājumus ātri, cituviet ir pat mēnesis jāgaida, lai šādas situācijas atrisinātu. Dokumentus sagatavoju dienas laikā un jau pat tajā pašā dienā saņēmu atbildi. Noteikti iesaku arī citiem.

atsauksme7.jpg

“Palīdzēja, kad pietrūka apgrozāmo līdzekļu!”

Pieteicāmies kredītam, kad uzņēmumam pietrūka apgrozāmo līdzekļu. Kad aizsūtījām pieteikumu, darbinieks ar mani sazinājās ļoti ātri – aptuveni 30 minūšu laikā. Tajā pašā dienā, kad nosūtīju visus dokumentus, saņēmu arī apstiprinājumu kredīta piešķiršanai. Man nekur nebija jābrauc, jo Solut darbinieki atbrauca pie manis paši. No Solut puses visi līguma nosacījumi tika izskaidroti man saprotamā veidā. Kopumā noteikti ieteiktu arī citiem, kam ir nepieciešams operatīvi saņem apgrozāmos līdzekļus.

Jolanta M.
atsauksme9.jpeg

“Ar Solut varējām izpildīt svarīgu pasūtījumu.”

Ņemām kredītu koka dēļu iegādei, lai nezaudētu lielu pasūtījumu. Solut piedāvājumu atsūtīja dažu stundu laikā, un pēc 2 stundām operatīvi atbrauca pie mums uz biroju, lai parakstītu līgumu. Kad vajadzēja kredītu pagarināt, panākt vienošanos nebija problēmu. Samaksāju tik, cik situācija prasīja. Vienīgais, ko Solut varēt papildus piedāvāt, ir garāki termiņi kredītam, lai varētu palīdzēt lielākiem uzņēmumu skaitam īstenot savus mērķus.

Jānis
atsauksme8.jpg

“Palīdzēja, kad bija visvairāk nepieciešams.”

Solut sniedza palīdzīgu roku tad, kad tas bija visvairāk nepieciešams. Solut palīdzēja veikt degošos maksājumus, lai uzņēmums varētu turpināt savu darbību. Solut ātri sniedza atbildi un operatīvi palīdzēja nokārtot visus dokumentus. Ātri saņēmu piedāvājumu, un 8 stundu laikā nauda bija manā kontā. Galu galā, samaksāju atbilstoši pakalpojuma kvalitātei.

Jana
Mūsu sadarbības partneri